Śmiertelny wypadek motocyklisty na węźle trasy S3 w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2020
Autor: 
Śmiertelny wypadek motocyklisty na węźle trasy S3 w Zielonej Górze Redakcja

Tragiczny wypadek na węźle trasy S3 Zielona Góra - Północ. Motocyklista uderzył w barierę energochłonną. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku wypłynęło do zielonogórskich służb w niedzielne popołudnie, 5 lipca, po godzinie 13:50. Motocyklista jechał Trasą Północną i skręcił w kierunku Sulechowa. Na zakręcie pojazd marki Honda uderzył w bariery energochłonne.

Siła zderzenia była bardzo duża. Motocyklista przeleciał kilka metrów na pas zieleni. - Świadkowie informowali policjantów, że mężczyzna jechał z dużą prędkością. Prawdopodobnie stracił panowanie nad motocyklem - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Motocyklista zginął na miejscu

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Mężczyzna był reanimowany przez kilkanaście minut. Niestety akcja ratunkowa nie przyniosła rezultatu. Życia motocyklisty nie udało się uratować.

Zjazd z Trasy Północnej w kierunku Sulechowa jest całkowicie zablokowany. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 17:00. Objazd prowadzi przez rondo przy osiedlu Pomorskim. Tam po zawróceniu można już swobodnie wjechać na trasę S3.

Godzina 16:15 - Jak informuje policja, mężczyzna miał 25 lat. Był mieszkańcem Zielonej Góry.

Przeczytaj też: Pożar samochodu na zjeździe z trasy S3 koło Sulechowa. Ogień objął całe auto (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.