Ogromna tragedia koło Międzyrzecza. Pociąg śmiertelnie potrącił 8-latka

05 lipiec 2020
(17 głosów)
Autor: 
Ogromna tragedia koło Międzyrzecza. Pociąg śmiertelnie potrącił 8-latka Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Śmiertelny wypadek na torach w rejonie Bobowicka koło Międzyrzecza. Pociąg relacji Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski potrącił dziecko. 8-latka nie udało się uratować.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 5 lipca, około godziny 12:30. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w rejonie Bobowicka pod szynobus dostał się 8-letni chłopiec.

- Rodzinna wycieczka rowerowa zakończyła się tragedią. 8-latek dostał się pod skład szynobusu, gdy wspólnie z rodzicami i 7-letnim bratem próbowali przejechać przez przejazd kolejowy - relacjonuje nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Życia 8-latka nie udało się uratować. Na miejscu wspólnie z policjantami działa już prokurator.

- Trwają szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia. Badamy szczegółowe okoliczności tej tragedii - dodaje nadkom. Maludy. Maszynista był trzeźwy.

Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek motocyklisty na węźle trasy S3 w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.