Zielona Góra: Spowodował wypadek i uciekł. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

06 lipiec 2020
(7 głosów)
Autor: 
Zielona Góra: Spowodował wypadek i uciekł. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Doprowadził do wypadku z innym pojazdem i uciekł. Sprawca porzucił auto na ulicy Węgierskiej w Zielonej Górze. Trwają poszukiwania kierowcy.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 6 lipca, po godzinie 23:30. Na rondzie PCK w Zielonej Górze zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca Forda jadąc ulicą Zjednoczenia, uderzył w bok Volkswagena znajdującego się na rondzie.

Siła zderzenia była bardzo duża. Volkswagen zatrzymał się dopiero po kilkudziesięciu metrach. W wyniku wypadku poszkodowana została pasażerka osobowego Volkswagena. Pomocy udzielała jej ekipa specjalistycznego zespołu pogotowia. Obecne były też dwa zastępy straży pożarnej.

Sprawca uciekł i porzucił osobówkę

Świadkowie poinformowali, że winowajca z Forda zatrzymał się na chwilę, ale już po chwili ruszył z impetem w kierunku skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, mężczyzna porzucił pojazd przed jednym z bloków przy ulicy Węgierskiej.

Dlaczego sprawca uciekał? Odpowiedzi na to pytanie próbują ustalić już zielonogórscy policjanci. Przy rozbitym Fordzie pracują trzy patrole policji oraz przewodnik psa służbowego. Trwają poszukiwania kierowcy.

Przeczytaj też: Awantura w podzielonogórskiej Świdnicy. W ruch poszły widły (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.