Uderzył w auto w Zielonej Górze i uciekł. Sprawca jest poszukiwany, miał skradziony pojazd (ZDJĘCIA)

07 lipiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Uderzył w auto w Zielonej Górze i uciekł. Sprawca jest poszukiwany Redakcja

Trwają poszukiwania za sprawcą kolizji na rondzie PCK w Zielonej Górze. Mężczyzna uciekł i porzucił auto przy bloku na osiedlu Przyjaźni. Pojazd, którym się poruszał, był kradziony.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 lipca, późnym wieczorem. Po godzinie 23:30 kierowca Forda Kuga uderzył w bok Volkswagena znajdującego się na rondzie PCK.

- Siła zderzenia była bardzo duża. Volkswagen zatrzymał się dopiero po kilkudziesięciu metrach. Sprawca z Forda zatrzymał się na chwilę, ale już po chwili ruszył z impetem w kierunku skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego - mówili nam świadkowie incydentu.

Uciekł i porzucił auto na osiedlu

Winowajca porzucił samochód przed jednym z bloków przy ulicy Węgierskiej. Na miejscu pracowały trzy patrole policji oraz przewodnik psa służbowego. Mężczyzny nie udało się jednak odnaleźć.

Jak poinformowała nas podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji, Ford był kradziony. Nie wiadomo jednak, czy był to jedyny powód ucieczki sprawcy kolizji.

Przeczytaj też: Awantura w podzielonogórskiej Świdnicy. W ruch poszły widły (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.