Wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala (ZDJĘCIA, FILM)

07 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala Redakcja

Wypadek na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Motocyklista uderzył w samochód osobowy. Ranny trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wypłynęło do zielonogórskich służb we wtorek, 7 lipca, po godzinie 20:25. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista jechał Szosą Kisielińską w kierunku centrum miasta. Na wysokości osiedla Pomorskiego uderzył w osobowego Mercedesa.

Na miejsce patrole z drogówki oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Ranny motocyklista trafił na noszach do karetki i po opatrzeniu został przewieziony do szpitala. Obecnie nie wiadomo, w jakim jest stanie.

Służby zablokowały pas w kierunku Starego Kisielina. Nieprzejezdny jest też jeden pas w kierunku centrum.

Przeczytaj też: Kolizja trzech aut na Zawadzkiego w Zielonej Górze. To klasyczne najechanie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.