Zielona Góra: 15-latek dźgnął 16-latka. Ranny chłopak będzie operowany!

08 lipiec 2020
Zielona Góra: 15-latek dźgnął 16-latka. Ranny chłopak będzie operowany! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Nastolatek dźgnął nożem 16-latka w Zielonej Górze. Młody mężczyzna będzie operowany.

Wszystko wydarzyło się w środę, 8 lipca, około godziny 21 przy ulicy Rzeźniczak w Zielonej Górze. 15-latek dźgnął nożem rok starszego nastolatka. Na miejsce wezwana została policja oraz pogotowie ratunkowe. Dźgnięty nożem młody mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przejdzie operację.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. - 15-latek został przywieziony na policyjną izbę dziecka do Gorzowa Wielkopolskiego. O sprawie poinformowany został również sąd. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.