Policyjny radiowóz zderzył się z dostawczakiem na Wyspiańskiego w Nowej Soli (ZDJĘCIA)

09 lipiec 2020
(12 głosów)
Autor: 
Radiowóz zderzył się z dostawczakiem w Nowej Soli

Oznakowany radiowóz zderzył się z samochodem dostawczym w Nowej Soli. Na szczęście skończyło się tylko na zniszczeniach aut. Nikt nie został poszkodowany.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 9 lipca, po godzinie 16:30. Na ulicy Wyspiańskiego w Nowej Soli doszło do zderzenia radiowozu marki Volkswagen z busem marki Citroen Jumper. Oznakowany pojazd należał do Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Na miejsce przybył patrol z drogówki, który zajął się obsługą zdarzenia. Wszystkie osoby opuściły auta o własnych siłach i nie potrzebowały pomocy medycznej. Jedyne szkody to zniszczone pojazdy.

Mundurowi prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich szczegółów tego incydentu. - Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa - mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Przeczytaj też: Wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.