Wypadek samochodu osobowego i motocykla na DK92 w Świebodzinie. W akcji śmigłowiec LPR!

10 lipiec 2020
(2 głosów)
Wypadek samochodu osobowego i motocykla na DK92 w Świebodzinie. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Wypadek motocyklistki z samochodem osobowym na Drodze Krajowej numer 92 w Świebodzinie. W akcji śmigłowiec LPR!

Do zdarzenia doszło w piątek, 10 lipca, około godziny 11, na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 92 z ulicą Łęgowską w Świebodzinie. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. Na czas działań droga była całkowicie zablokowana.

- Kierujący Volkswagenem Bora przecinając Drogę Krajową numer 92 jadąc w kierunku Lubrzy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklistce. - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Kierująca motocyklem doznała m.in. urazu ręki. Ranna kobieta trafiła śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym nie odniosły żadnych obrażeń. 

W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.