Nowa Sól: Trzy zakażenia koronawirusem w przedszkolu. Rodzice, dzieci oraz personel na kwarantannie!

11 lipiec 2020
Nowa Sól: Trzy zakażenia koronawirusem w przedszkolu. Rodzice, dzieci oraz personel na kwarantannie! Zdjęcie poglądowe/Pixabay.com

Koronawirus wciąż nie daje za wygraną w województwie lubuskim. Pojawiają się nowe przypadki zakażeń. Dziś potwierdzono zakażenie wirusem u trzech osób z przedszkola w Nowej Soli.

Trzy nowe, potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem zostały wykryte w Przedszkolu numer 5 przy ulicy Krętej w Nowej Soli. Placówka została niezwłocznie zamknięta a dzieci, rodzice oraz personel skierowani na kwarantannę. Sprawą zajmuje się nowosolski Sanepid.

Niestety musimy się przyzwyczaić do obecności wirusa w otaczającej nas rzeczywistości. Gorąco apeluję: w dalszym ciągu stosujmy się do wszystkich zaleceń higieniczno-sanitarnych. Bardzo, ale to bardzo Państwa proszę o Odpowiedzialność przez duże „O”. Dbajmy o siebie, ale jak zawsze bądźmy dobrej myśli. - apeluje w mediach społecznościowych Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski.

Dziś w Lubuskiem potwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W dzisiejszym wykazie nie uwzględniono Nowej Soli - te dane pojawią się najprawdopodobniej jutro.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.