Wypadek na trasie S3 koło Zielonej Góry. Są ranni, w akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA, FILM)

13 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek na trasie S3 koło Zielonej Góry. Są ranni, w akcji śmigłowiec LPR Redakcja

Trzy osoby zostały ranne po wypadku na trasie S3 pod Sulechowem. Kierująca busem uderzyła w auto służby drogowej. Na miejscu był śmigłowiec LPR. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałkowe przedpołudnie, 13 lipca, po godzinie 11:15. - Kobieta kierująca samochodem dostawczym jadąc w kierunku Zielonej Góry, uderzyła w pojazd obsługi drogowej - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze.

Trzy osoby ranne, droga zablokowana

- W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które kosiły trawę w pobliżu auta oraz kierująca busem. Kobietę zabrał do szpitala śmigłowiec LPR - informuje st. kpt. Kaniak.

Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 15:00. - Robimy wszystko, aby jak najszybciej udrożnić choć jeden pas ruchu - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Godzina 13:30 - Ruch odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w stado dzików (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.