Kożuchów: Koronawirus w salonie fryzjerskim. 68 osób na kwarantannie!

03 sierpień 2020
(18 głosów)
Kożuchów: Koronawirus w salonie fryzjerskim. 68 osób na kwarantannie! Pixabay.com

Jedna z pracownic salonu fryzjerskiego w Kożuchowie jest zakażona koronawirusem. Na kwarantannę trafiło już 68 osób. Sytuacja może być rozwojowa.

Koronawirus w województwie lubuskim nie daje za wygraną. Z dnia na dzień przybywa nowych przypadków zakażenia. Tylko dziś zdiagnozowano 13 nowych potwierdzonych zakażeń COVID-19. W salonie fryzjerskim w Kożuchowie u jednej z pracownic lokalu potwierdzono zakażenie koronawirusem. Na dwutygodniową kwarantannę trafiło 68 osób. - Sytuacja może być rozwojowa więc apeluję do Was o rozwagę, noszenie maseczek w miejscach do tego przeznaczonych i nielekceważenie obostrzeń!!! - dodaje na profilu w mediach społecznościowych Burmistrz Kożuchowa, Paweł Jagasek. 

- W związku z tym przypadkiem jest prośba, aby osoby, które mogły mieć kontakt w niedawnym czasie, żeby zgłaszały się telefonicznie do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowej Soli. - mówi Katarzyna Wojciechowska z Biura prasowego Wojewody Lubuskiego. 

Czytaj także - Akcja policji w Zielonej Górze. Na celowniku nocne wyścigi ulicami miasta (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.