Wypadek koło Osiecznicy. Zasnął i wypadł z trasy. Dwie osoby ranne

21 sierpień 2020
(6 głosów)
Autor: 
Wypadek koło Osiecznicy. Zasnął i wypadł z trasy Redakcja/archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 29 koło Osiecznicy. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło w piątek, 19 sierpnia, około godziny 17:00.

- Kierowca samochodu osobowego marki Toyota Avensis jadąc krajową "29" nagle zasnął. Wtedy zjechał na lewy pas ruchu. Wtedy ocknął się i odbił w prawo aż wpadł do rowu - relacjonuje mł. asp. Sylwia Betka z krośnieńskiej policji.

Dwie osoby poszkodowane

Na miejsce wezwano służby ratownicze. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. - Jedna osoba trafiła do szpitala do Słubic, natomiast druga do Zielonej Góry - mówi mł. asp. Betka.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia cały czas prowadzą policjanci z drogówki. Ruch na drodze krajowej nr 29 odbywa się wahadłowo. Zdaniem GDDKiA kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 21:00.

Godzina 22:00 - Ruch odbywa się normalnie, bez utrudnień. 

Przeczytaj też: Poważny wypadek pod Gorzowem. Ranny motocyklista z zakazem prowadzenia (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.