Poważne potrącenie w Żaganiu. Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala!

21 sierpień 2020
(5 głosów)
Poważne potrącenie w Żaganiu. Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala! Czytelnik Krzysztof

Samochód osobowy potrącił pieszą na pasach w Żaganiu. Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala.

W piątek, 21 sierpnia, około godziny 17 na ulicy Jana Pawła II w Żaganiu doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy marki Opel. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Nieprzytomna kobieta została przetransportowana do szpitala. 

- 40-letni kierujący Oplem był trzeźwy. - mówi podkom. Aleksandra Jaszczuk, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Potrącona kobieta nie miała przy sobie dokumentów. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.