Wypadek na trasie S3 pod Nową Solą. Występują utrudnienia w ruchu!

22 sierpień 2020
(3 głosów)
Wypadek na trasie S3 pod Nową Solą. Występują utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy uderzył w bareiry energochłonne na trasie S3 pod Nową Solą. Występują utrudnienia w ruchu. 

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 22 sierpnia, około godziny 16 na trasie S3 w pobliżu węzła Rudno pod Nową Solą. Kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn uderzył w bariery energochłonne. Pojazd prawdopodobnie koziołkował. Na miejsce zostały wysłane służby ratownicze.

- Kierowca został zabrany do szpitala. - mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.