Poważny wypadek z udziałem motocyklisty na S3 pod Świebodzinem. W akcji śmigłowiec LPR!

23 sierpień 2020
(14 głosów)
Poważny wypadek z udziałem motocyklisty na S3 pod Świebodzinem. W akcji śmigłowiec LPR! Fot. Sytuacja na S3

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na trasie S3 w pobliżu węzła Jordanowo pod Świebodzinem. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

Wszystko wydarzył się w niedzielę, 23 sierpnia, około godziny 11:40. Na 146 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. Ranne zostały dwie osoby to kierowca oraz pasażerka z motocykla. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brało udział łącznie 7 pojazdów (motocykl i 6 samochodów osobowych).

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Kierowcy jadący nad morze również powinni liczyć się z utrudnieniami.

Godzina 12:43 - Trasa S3 jest zablokowana w dwóch kierunkach! Służby prowadzą na objazd przez węzeł Międzyrzecz Zachód i dalej tzw. Starą Trójką. Tam również pojawiają się utrudnienia w ruchu!

Godzina 13:05 - Ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego odbywa się bez utrudnień. Ruch w kierunku Zielonej Góry prowadzony jest tzw. Starą Trójką, na trasie występują utrudnienia. 

Godzina 14:05 - Policjanci cały czas prowadzą czynności na miejscu zdarzenia zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia lub serii zdarzeń. - Wszystkich kierowców jadących trasą S3 w kierunku Zielonej Góry prosimy, aby w miejscowości Międzyrzecz zjeżdżać na alternatywne drogi. - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Utrudnienia na trasie S3 mogą potrwać jeszcze godzinę.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.