Poważny wypadek na DK32 pod Gubinem. W akcji śmigłowiec LPR!

25 sierpień 2020
(6 głosów)
Poważny wypadek na DK32 pod Gubinem. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 32 pod Gubinem. Dachował samochód osobowy, ranne zostały dwie osoby. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 25 sierpnia, około godziny 18 na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32  z drogą prowadzącą do miejscowości Kolonia Wałowice pod Gubinem. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Dwie osoby zostały zakleszczone, z czego jedna została uwięziona w pojeździe a druga wpadła pod samochód. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuacji dwóch poszkodowanych osób. Osoby te były przytomne. - mówi st. asp. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim.

Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. Na czas działań służb Droga Krajowa numer 32 jest całkowicie zablokowana. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 21:40.

Godzina 20:10 - Ruch na drodze odbywa się płynnie. Kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.