Ogromny pożar opuszczonej hali w Żarach. Trwa akcja gaśnicza!

25 sierpień 2020
(4 głosów)
Ogromny pożar opuszczonej hali w Żarach. Trwa akcja gaśnicza!

Płonie opuszczona hala przy ulicy Zielonogórskiej w Żarach. Na miejsce dysponowane są kolejne zastępy straży pożarnej. Ogień nie został jeszcze opanowany!

We wtorek, 25 sierpnia, około godziny 19:30, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żarach otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu przy ulicy Zielonogórskiej w Żarach. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia pożar był już mocno rozwinięty. Na miejsce dysponowane są kolejne zastępy straży pożarnej.

Ogień nie został jeszcze opanowany. Gęste, czarne kłęby dymu widać z Żar i okolic. - Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej. Działania gaśnicze trwają. - podaje bryg. Grzegorz Lisik, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.