Zielona Góra: Śmiertelnie potrącił pieszego. Był pod wpływem amfetaminy!

30 sierpień 2020
(7 głosów)
Zielona Góra: Śmiertelnie potrącił pieszego. Był pod wpływem amfetaminy! Redakcja

Tragiczny wypadek na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Kierowca po narkotykach śmiertelnie potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę, 30 sierpnia, około godziny 16:10 na Trasie Północnej, przy skrzyżowaniu z ulicą Dekoracyjną w Zielonej Górze. Kierujący samochodem osobowym marki Honda Civic jadąc w kierunku ronda Batorego śmiertelnie potrącił 70-letnieg mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych. - Kierujący był trzeźwy, ale został zabrany na badania krwi i moczu. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zakaz prowadzenia pojazdów oraz amfetamina

Mężczyzna został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Trafił jednak na dodatkowe badania krwi oraz moczu. - Wstępne badanie moczu wykazało obecność amfetaminy. Mężczyzna ma również zakaz prowadzenia pojazdów. - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska. Kierowca został zatrzymany. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.