Lubięcin: Motocykl czołowo zderzył się z busem. 19-latka zmarła w szpitalu...

31 sierpień 2020
(14 głosów)
Lubięcin: Motocykl czołowo zderzył się z busem. 19-latka zmarła w szpitalu... Redakcja/Archiwum

Poważny sobotni wypadek w Lubięcinie. Motocykl czołowo zderzył się z busem. Na miejscu pracowały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W sobotę, 29 sierpnia, około godziny 19:50, służby ratownicze z powiatu nowosolskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku w miejscowości Lubięcin, gdzie czołowo zderzyły się dwa pojazdy bus oraz motocykl. Ranne zostały dwie młode osoby. To kierowca oraz pasażerka z motocykla. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. 

Do szpitala trafił 23-letni kierujący motocyklem oraz poważnie ranna 19-letnia pasażerka. Kobieta, trafiła do szpitala w Zielonej Górze, gdzie zmarła następnego dnia. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają wszystkie okoliczności sobotniego wypadku. - Kierujący Fiatem Ducato był trzeźwy. - dodaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.