Żagań: "Pakunek z niebezpieczną substancją" w Starostwie Powiatowym. W akcji służby.

31 sierpień 2020
(4 głosów)
Żagań: Pakunek z niebezpieczną substancją w Starostwie Powiatowym. W akcji służby. Redakcja/Archwium

Służby otrzymały anonimowe zgłoszenie o podrzuconym pakunku z niebezpieczną substancją w Starostwie Powiatowym w Żaganiu. 

W poniedziałek, 31 sierpnia, około godziny 10:30 służby ratownicze z powiatu żagańskiego otrzymały anonimowe zgłoszenie dotyczące podrzuconego pakunku z niebezpieczną substancją w budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Dworcowej 39 w Żaganiu. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. 

- Policjanci wykonali swoje czynności. Zgłoszenie nie zostało potwierdzone. - podaje sierż. Arkadiusz Szlachetko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.