Wypadek na autostradzie A2 pod Trzcielem. Dachowała osobówka (ZDJĘCIA)

07 wrzesień 2020
(1 głos)
Autor: 
Wypadek na autostradzie A2 pod Trzcielem. Dachowała osobówka Fot. OSP Lutol Suchy

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na autostradzie A2 na wysokości Lutola Suchego. Dachował samochód osobowy.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do międzyrzeckich służb w poniedziałkowe popołudnie, 7 września, po godzinie 17:00. Kierowca samochodu osobowego marki Peugeot jechał autostradą A2 w kierunku Poznania. Nagle na 90-kilometrze na wysokości Trzciela auto z nieznanych przyczyn wypadło z trasy i dachowało.

Do akcji wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza oraz trzy z okolicznych jednostek OSP. Przybył też patrol policji z drogówki, podstawowy zespół pogotowia oraz obsługa autostrady.

Samochodem jechała tylko jedna osoba. Kierowca został przebadany przez ratowników medycznych. Na miejscu nie występowały większe utrudnienia w ruchu.

Fot. OSP Brójce

Przeczytaj też: Mnóstwo policjantów zabezpieczało polsko-niemiecki marsz równości (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.