Ciało wędkarza odnalezione w jeziorze Lubniewsko!

08 wrzesień 2020
(1 głos)
Ciało wędkarza odnalezione w jeziorze Lubniewsko! WOPR Lubniewice

Dryfujące ciało wędkarza odnalezione w jeziorze Lubniewsko koło Lubniewic. Na miejscu pracowały służby ratownicze pod nadzorem prokuratora.

W poniedziałek, 7 września, około godziny 14:40 służby ratownicze z powiatu sulęcińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące ujawnienia dryfujących zwłok mężczyzny w jeziorze Lubniewsko na wysokości miejscowości Świerczów. Przybyłe na miejsce służby, w tym WOPR Lubniewice potwierdziły zgłoszenie i wydobyły na brzeg zwłoki mężczyzny.

- Decyzją Prokuratora Rejonowego w Sulęcinie ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji, która da odpowiedź co było przyczyną śmierci mężczyzny. Równolegle prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności, w jakich doszło do zgonu mężczyzny. - mówi st. sierż. Klaudia Richter, Rzecznik Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Mężczyzna miał 67 lat.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.