Potrącenie 11-latka na rowerze w Zielonej Górze. Nagranie z monitoringu!

11 wrzesień 2020
Potrącenie 11-letniego dziecka na rowerze w Zielonej Górze. Nagranie z monitoringu! Monitoring Wizyjny Miasta Zielona Góra

Samochód osobowy potrącił młodego rowerzystę na rondzie PCK w Zielonej Górze. 11-letni chłopiec trafił do szpitala na badania!

W piątek, 11 września, około godziny 8:30 na rondzie PCK w Zielonej Górze doszło do potrącenia 11-letniego chłopca, który jechał rowerem. Na nagraniu z monitoringu wizyjnego widać, że rowerzysta zatrzymał się na górce przed pasami i czekał na zielone światło na sygnalizatorze. W chwili pojawienia się zielonego chłopiec zjechał pędem z górki wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Fiat. Kierujący osobówką miał nikłe szanse na zauważenie 11-latka oraz zatrzymanie pojazdu. Doszło do potrącenia. 

Na miejsce zadysponowane zostały policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Chłopiec trafił do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy ustalają szczegóły tego zdarzenia.

- Chłopiec ma złamane podudzie, został na Oddziale Chirurgii Dziecięcej. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, sprawą zajmie się prokuratura.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.