Poważne potrącenie młodego mężczyzny na Podgórnej w Zielonej Górze!

11 wrzesień 2020
Autor:  Redakcja
Poważne potrącenie młodego mężczyzny na Podgórnej w Zielonej Górze! Redakcja

Samochód osobowy potrącił młodego mężczyznę na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną na ulicy Podgórnej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze.

W piątek, 11 września, tuż przed godziną 23 na ulicy Podgórnej w Zielonej Górze doszło do potrącenia młodego mężczyzny przez samochód osobowy marki Mercedes. Na miejsce zadysponowano kilka patroli policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, potrącony mężczyzna był nieprzytomny, miał uraz głowy oraz kończyn dolnych. 

Obecnie zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku osiedla Pomorskiego. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. 

Godzina 11:00 - Pieszy wbiegł na pasy na czerwonym świetle. Mężczyzna ma złamaną nogę. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Potrącony mężczyzna był trzeźwy, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.