Kamper o wartości 160 tys. złotych odzyskany przez straż graniczną!

17 wrzesień 2020
(2 głosów)
Kamper o wartości 160 tys. złotych odzyskany przez straż graniczną! Nadodrzański Oddział Strazy Granicznej

Kampera Chausson ze śladami manipulacji przy stacyjce i drzwiach kierowcy ujawnili we wtorek w nocy funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku. Kierowca nie umiał wytłumaczyć jak wszedł w posiadanie auta wartego 160 tysięcy złotych.

We wtorek, w nocy funkcjonariusze patrolu Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku wytypowali i zatrzymali do kontroli samochód typu kamper marki Chausson na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kierowca, 21-letni Polak nie miał żadnych dokumentów należących do pojazdu oraz odmówił odpowiedzi na pytania skąd wziął auto. W trakcie oględzin pojazdu funkcjonariusze zauważyli liczne ślady ingerencji w stacyjce oraz w zadrapania przy zamku w drzwiach kierowcy. W wyniku sprawdzeń dokonanych w bazach poszukiwawczych ustalono, ze pojazd o wartości 160 tysięcy złotych skradziony został 4 września w Niemczech.

Dalsze ustalenia w sprawie kradzieży kampera prowadzić będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.