Zderzenie trzech pojazdów na Batorego. Występują utrudnienia w ruchu! (ZDJĘCIA)

17 wrzesień 2020
(2 głosów)
Zderzenie trzech pojazdów na Batorego. Występują utrudnienia w ruchu!

Trzy pojazdy zderzyły się na ulicy Batorego w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się wahadłowo, występują spore utrudnienia!

W czwartek, 17 września, około godziny 16 na ulicy Batorego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Przed przejściem dla pieszych zatrzymały się dwie osobówki - Skoda i Citroen. Nagle na tył Skody najechał rozpędzony kierowca Seata. Zderzenie było na tyle silne, że Citroen uderzył jeszcze w tył Skody.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas w kierunku centrum miasta, ruch odbywa się wahadłowo. Występują utrudnienia!

Godzina 17:20 - Ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.