Czerwieńsk: Do urzędu gminy wpłynął mail o podłożeniu gazu bojowego sarin!

18 wrzesień 2020
(2 głosów)
Czerwieńsk: Do urzędu gminy wpłynął mail o podłożeniu gazu bojowego sarin! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do burmistrza Czerwieńska wpłynęła informacja o podłożeniu gazu bojowego sarin w budynku Centrum Usług Wspólnych w Czerwieńsku. Na miejscu pracują służby, ewakuowano pracowników.

W piątek, 18 września, po godzinie 8 rano, zielonogórska policja otrzymała informację o podłożeniu gazu bojowego sarin w budynku Centrum Usług Wspólnych przy ulicy Ogrodowej 9 w Czerwieńsku. Na miejsce zadysponowane zostały patrole policji oraz trzy zastępy straży pożarnej. - Ewakuowano 15 osób. - dodaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Obecnie strażacy dokładnie sprawdzają pomieszczenia w budynku Centrum Usług Wspólnych, który jest jednostką organizacyjną gminy. Celem jednostki jest prowadzenie placówek oświatowych, a w szczególności zarządzania, sprawowanie nadzoru i obsługa administracyjno-finansowa szkół.

Podobne maile wpłynęły w ostatnich dniach do różnych firm oraz urzędów w Polsce, zapewne jest to tylko głupi żart. Niestety służby każde zgłoszenie muszą traktować poważnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.