23-latek chciał podpalić się na stacji paliw w Zielonej Górze. Był kompletnie pijany!

19 wrzesień 2020
(2 głosów)
23-latek chciał podpalić się na stacji w Zielonej Górze. Był kompletnie pijany! Redakcja/Archwium

Kompletnie pijany młody mężczyzna oblał się benzyną i chciał się podpalić na jednej ze stacji w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe.

W sobotę, 19 września, o godzinie 1 w nocy operator numeru alarmowego 112 otrzymał informację, że na jednej ze stacji paliw na alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze mężczyzna próbuje się podpalić. Na miejsce wysyłano patrol policji. Po chwili we wskazanym miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie. - Mężczyzna polewał się benzyną z butelki. Policjanci próbowali z nim rozmawiać oraz dowiedzieć się co się dzieje. Mężczyzna nie chciał rozmawiać wykrzykiwał, że ma wszystkiego dosyć. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

23-latek w pewnym momencie wyciągnął zapałki i próbował je odpalić. Policjanci nie czekając ani sekundy dłużej obezwładnili go oraz odebrali mu zapałki. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, załoga karetki oceniła, że mężczyzna wymaga konsultacji psychiatrycznej. Niestety ze względu na znaczny stan upojenia alkoholowego 23-latka podjęto decyzję, że pierw trafi on do izby wytrzeźwień. 

- Mężczyzna został odwieziony do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało, że ma 3,5 promila alkoholu w organizmie. - dodaje podinsp. Małgorzata Barska. Po wytrzeźwieniu 23-latek trafi do szpitala psychiatrycznego na konsultację. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.