Koronawirus w zielonogórskim "Plastyku". Dziś szkoła jest zamknięta

21 wrzesień 2020
(6 głosów)
Koronawirus w zielonogórskim "Plastyku". Dziś szkoła jest zamknięta Redakcja/Archiwum

U jednego z nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze stwierdzono zakażenie koronawirusem. Dziś szkoła jest zamknięta. Trwa dezynfekcja pomieszczeń. 

Jeden z nauczycieli uczących w Zespole Szkół Plastycznych przy ulicy Stefana Batorwgo 70A w Zielonej Górze jest zakażony koronawirusem. Rozpoczęto dochodzenie epidemiczne w toku którego kwarantanną objęto nauczycieli i uczniów dwóch klas, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną. 

Dziś szkoła pozostaje zamknięta, trwa dezynfekcja pomieszczeń. Jutro placówka zostanie ponownie otwarta. - mówi Katarzyna Wojciechowska-Kwintal, Inspektor Wojewódzki ds. obsługi medialno-prasowej. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.