Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym (ZDJĘCIA)

11 lipiec 2016
(1 głos)
Autor: 
Gorzowianin.com

W poniedziałkowy poranek doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z motocyklem przy ul. Warszawskiej w kierunku na Czechów. Mężczyzna jadący motocyklem został ranny.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102. Okazało się, że około godz. 10 przy ul. Warszawskiej w kierunku na Czechów - niedaleko skrzyżowania z ul. Szenwalda doszło do wypadku, w którym uczestniczył motocyklista i samochód ciężarowy.

Według wstępnych ustaleń do wypadku i zderzenia motocyklisty z ciężarówką doszło z winy kierującego samochodem ciężarowym. Motocyklista jechał ul. Warszawską w kierunku Czechowa, natomiast ciężarówka kierowała się w stronę centrum. W pewnym momencie kierowca ciężarowki skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motocyklem.

Ranny został młody mężczyzna jadący motocyklem. Ma złamany nadgarstek oraz wstrząs mózgu, został zabrany do gorzowskiego szpitala. Droga w kierunku na Czechów jest zablokowana.

Marcin Sepski

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.