Zielona Góra: Kompletnie pijany kierowca Mercedesa zatrzymany na Trasie Północnej

24 wrzesień 2020
(1 głos)
Zielona Góra: Kompletnie pijany kierowca Mercedesa zatrzymany na Trasie Północnej Redakcja/Archiwum

Funkcjonariusze straży granicznej z Zielonej Góry zatrzymali jadącego Trasa Północną 49-letniego kierowcę. Mężczyzna był kompletnie pijany.

W środę, 23 września, przed południem, patrol straży granicznej zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę Mercedesa na niemieckich numerach rejestracyjnych. Mężczyzna został przebadany alkomatem, pomiar wykazał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze sprawdzili również dokumenty mężczyzny. Okazało się, że 49-letni Polak posiada od blisko roku dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 49-latek przekazany został w ręce zielonogórskiej Policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.