Ciało 55-latka dryfowało w Warcie w Kostrzynie nad Odrą

24 wrzesień 2020
(2 głosów)
Ciało 55-latka dryfowało w Warcie w Kostrzynie nad Odrą Redakcja/Archwium

Tragedia nad Wartą. Mężczyzna płynął łodzią po rzece w Kostrzynie nad Odrą, natrafił na dryfujące ciało. Na miejsce wezwane zostały służby. 

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 24 września w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzna płynął łodzią po Warcie, w pewnym momencie dostrzegł dryfujące w wodzie ciało. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze, które wyłowiły zwłoki mężczyzny na brzeg. - To 55-letni mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.