Wypadek pod Zieloną Górą. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba poszkodowana

25 wrzesień 2020
(2 głosów)
Wypadek pod Zieloną Górą. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w pobliżu Wilkanowa pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu!

W piątek, 25 września, chwilę po godzinie 7 rano, służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w pobliżu Wilkanowa. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotników ze Świdnicy, zespół ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji. 

Kierująca samochodem osobowym marki Toyota Yaris jechała w kierunku Zielonej Góry, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewa. Poszkodowana kobieta trafiła pod opiekę ratowników a następnie została przetransportowana do szpitala. 

Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Godzina 8:50 - Ruch na trasie odbywa się bez utrudnień. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.