Ładunek z niebezpieczną substancją w zielonogórskiej szkole? Trwa akcja służb

25 wrzesień 2020
(1 głos)
Ładunek z niebezpieczną substancją w zielonogórskiej szkole? Trwa akcja służb Redakcja/Archwium

Szkoła dla dorosłych przy ulicy Chopina w Zielonej Górze otrzymała informację, że w budynku podłożona jest niebezpieczna substancja. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja.

W piątek, 25 września, chwilę przed godziną 12 do dyrekcji szkoły dla dorosłych przy ulicy Fryderyka Chopina 19B w Zielonej Górze wpłynął mail z informacją o podłożonej niebezpiecznej substancji. O zaistniałej sytuacji powiadomiona została zielonogórska policja. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Służby nie przeprowadzają obecnie ewakuacji ze względu na małe prawdopodobieństwo realnego zagrożenia. Zapewne jest to kolejne fałszywe zgłoszenie, na które policja oraz straż pożarna muszą zareagować. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.