Policyjny pościg w Czerwieńsku. Kierowca uciekł w pole kukurydzy!

25 wrzesień 2020
(4 głosów)
Policyjny pościg w Czerwieńsku. Kierowca uciekł w pole kukurydzy! Redakcja

Policyjny pościg za samochodem osobowym w Czerwieńsku. Kierowca wjechał w pole kukurydzy i uciekł na pieszo. Na miejscu pracują policjanci.

W piątek, 25 września, około godziny 18:20 patrol policji w Czerwieńsku podjął próbę zatrzymania samochodu osobowego marki Seat Toledo do kontroli drogowej. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe w radiowozie nadając tym samym sygnał kierowcy osobówki do zatrzymania się. Kierujący zignorował polecenia i znacznie przyspieszył uciekając w kierunku przeprawy promowej do miejscowości Brody.

W pewnym momencie osobowy Seat wjechał w pole kukurydzy. - Kierowca porzucił pojazd i uciekł pieszo. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Na miejscu pracują policjanci, samochód jest dokładnie sprawdzany. Funkcjonariusze próbują odnaleźć uciekiniera.

Godzina 20:00 - W samochodzie był kierowca oraz pasażer. Pasażer został zatrzymany przez policjantów, wciąż jednak trwają poszukiwania kierowcy Seata. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.