Wypadek na krajowej "92" koło Świebodzina. Jedna ciężarówka wpadła do rowu, druga uderzyła w barierki

26 wrzesień 2020
(6 głosów)
Autor: 
Świebodzin: Jedna ciężarówka wpadła do rowu, druga uderzyła w barierki Redakcja/archiwum

Wypadek w Wilkowie koło Świebodzina. W zdarzeniu udział brały dwie ciężarówki i samochód osobowy. Droga krajowa nr 92 jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do świebodzińskich służb w sobotnie przedpołudnie, 26 września, po godzinie 11:00.

- W kierunku Poznania jechał samochód osobowy, który zwolnił, aby skręcić w prawo na drogę do Świebodzina. Kierowca jadący za nią ciężarówką prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości i żeby nie wjechać na auto, odbił w lewo - relacjonuje mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik miejscowej policji.

Tuż za nią jechał kolejny samochód ciężarowy, który również jechał zbyt blisko. Szybko odbił w prawo i po przebiciu barierek energochłonnych spadł do rowu.

Droga całkowicie zablokowana

Krajowa "92" jest zablokowana w obu kierunkach. - Policjanci zakwalifikują to jako dwa osobne zdarzenia - dodaje mł. asp. Ruciński.

Przeczytaj też: W Zielonej Górze rowerzyści są na celowniku policji. Bez taryfy ulgowej (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.