Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Dobiegniewie

29 wrzesień 2020
Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Dobiegniewie Redakcja/Archiwum

W środku nocy nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Dobiegniewie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają wszystkie szczegóły tego zdarzenia.

W środę, 29 września, w środku nocy nieznani sprawcy wysadzili jeden z bankomatów w miejscowości Dobiegniew. Zaraz po zdarzeniu na miejsce przybyło kilka patroli policji oraz straż pożarna. Funkcjonariusze wciąż pracują na miejscu zdarzenia, zabezpieczane są wszystkie ślady oraz monitoring. Policjanci przesłuchują okolicznych świadków.

Dla dobra prowadzonej sprawy policja nie udziela informacji, czy sprawcom udało się ukraść gotówkę z bankomatu.

Czytaj także - Nauczanie zdalne w zielonogórskim Plastyku. Kolejny nauczyciel zakażony COVID-19

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.