Wypadek na poligonie w Żaganiu. Dwóch saperów jest rannych

05 październik 2020
Autor: 
Wypadek na poligonie w Żaganiu. Dwóch saperów jest rannych Fot. 1. psap Brzeg

Dwóch żołnierzy zostało rannych podczas ćwiczeń na poligonie w Żaganiu. Saperzy z Brzegu trafili do szpitala.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na terenie poligonu w Żaganiu. Jak informuje Ministerstwo Obrony Narodowej, podczas ćwiczeń rannych zostało dwóch żołnierzy z 1. Brzeskiego Pułku Saperów im. Tadeusza Kościuszki.

Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Pewne jest to, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na stronie 1. psap w Brzegu widnieje informacja, że od 28 września do 9 października na obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Żaganiu realizowane jest szkolenie poligonowe. Jego celem jest podtrzymanie zdolności pododdziałów do realizacji zadań zgodnie z bojowym przeznaczeniem oraz doskonalenie nawyków bojowego zachowania się żołnierzy w warunkach zbliżonych do realnych działań na polu walki.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Wypadek na weselu. Kula dyskotekowa spadła na kobietę (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.