Brak miejsc i wolnych respiratorów na oddziale zakaźnym w Zielonej Górze!

08 październik 2020
(7 głosów)
Brak miejsc i wolnych respiratorów na oddziale zakaźnym w Zielonej Górze! Redakcja/Archwium

Kliniczny Oddział Chorób Zakaźnych w Zielonej Górze jest zapełniony pacjentami zakażonymi koronawirusem! Nie ma też wolnych respiratorów dedykowanych zakażonym pacjentom! 

Pacjentami hospitalizowanymi na oddziale zakaźnym w Zielonej Górze są w głównej mierze osoby w podeszłym wieku, obciążone innymi chorobami. Stan tych osób jest ciężki. Na oddziale przebywa również trzech pensjonariuszy z DPS Dom Kombatanta. 

Zajęte są również dedykowane pacjentom zakażonym COVID-19 respiratory, stanowiska dializacyjne oraz jedna izolatka pediatryczna. - Nie jest dobrze... Wręcz jest dramatycznie! - to słowa lekarza dyżurnego oddziału zakaźnego.

Źródło: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze/Facebook

Czytaj także - Kożuchów: Zadzwoniła na policję i zgłosiła pobicie. Prawda okazała się zupełnie inna

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.