Pożar suszarni w Lutolu Suchym. W akcji 6 zastępów straży pożarnej

08 październik 2020
Pożar suszarni w Lutolu Suchym. W akcji 6 zastępów straży pożarnej Fot. OSP Trzciel

Pożar suszarni w Lutolu Suchym. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej.

W czwartek, 8 października, o godzinie 19:23, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Międzyrzeczu otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru suszarni w Lutolu Suchym. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej. Chwilę po godzinie 20 pożar był już opanowany. 

W działaniach brały udział dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Międzyrzeczu oraz OSP Trzciela, Lutol Suchy, Bukowiec i Brójce.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.