Cigacice: Kierująca terenówką wjechała do dołu zalanego wodą przy Odrze i ugrzęzła! W akcji straż pożarna

08 październik 2020
(1 głos)
Cigacice: Kierująca terenówką wjechała dołu zalanego wodą przy Odrze Redakcja/Archiwum

Samochód terenowy ugrzązł na terenach zalewowych przy Odrze w pobliżu Cigacic. Przestraszona kierująca pojazdem na pomoc wezwała strażaków!

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 8 października, chwilę przed godziną 21 na terenach zalewowych przy Odrze w pobliżu Cigacic. Kobieta kierująca terenowy Jeepem wjechała do dołu zalanego wodą z powodu wysokiego stanu Odry. Pojazd ugrzązł a przestraszona kierująca wezwała na pomoc straż pożarną.

- Działania strażaków ograniczyły się do pouczenia jak bezpiecznie wyjechać. Na miejscu pracowały dwa zastępy. Nikt nie został poszkodowany. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.

Czytaj także - Sarna wpadła do studzienki. Na pomoc przybyli strażacy z Żar

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.