Osobówka wpadła do rowu pod Świdnicą. Dwie osoby zostały poszkodowane!

09 październik 2020
(2 głosów)
Osobówka wpadła do rowu pod Świdnicą. Dwie osoby zostały poszkodowane!

Samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rowu na skrzyżowaniu DK27 z DW282 pod Świdnicą. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

W piątek, 9 października, chwilę po godzinie 8 na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 27 z Drogą Wojewódzką numer 282 samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Pojazd dachował do przydrożnego rowu. Poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejscu pracują już policjanci. Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego wypadku.

Skręt w kierunku Wilkanowa został zablokowany, kierowcy powinni korzystać z następnego skrzyżowania Słone/Wilkanowo. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.