Koronawirus w zielonogórskim Lotniku. Dwóch nauczycieli zakażonych, 363 osoby na kwarantannie!

09 październik 2020
(2 głosów)
Zakażenie koronawirusem u dwóch nauczycieli LO 4 w Zielonej Górze Redakcja

Potwierdzono zakażenie koronawirusem u dwóch nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego numer 4 w Zielonej Górze. Aż 363 osoby trafiły na kwarantannę. Szkoła działa w trybie zdalnym!

W środę, 7 października w Liceum Ogólnokształcącym numer 4 w Zielonej Górze podjęto decyzję o przejściu na nauczanie zdalne po potwierdzeniu zakażenie koronawirusem u dwóch nauczycieli. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zielonej Górze na kwarantannę skierowała 363 osoby - to uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy placówki.

Zdalne nauczanie w Lotniku potrwa do 21 października.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.