Wybuch gazu w domu koło Krosna Odrzańskiego. Jedna osoba ranna, część budynku runęła (ZDJĘCIA)

10 październik 2020
(7 głosów)
Autor: 
Wybuch gazu w domu koło Krosna Odrzańskiego Redakcja/archiwum

Jedna osoba została ranna po wybuchu gazu w miejscowości Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego. Strażacy wydobyli ją z zawalonej części budynku. Trwa akcja służb ratowniczych.

Straż pożarna odebrała niepokojące zgłoszenie w sobotnie popołudnie, 10 października, o godzinie 17:11. W domu mieszkalnym w Czarnowie doszło do wybuchu gazu. Eksplozja była na tyle silna, że część budynku została zawalona.

Na miejsce wysłano 6 zastępów straży pożarnej. Strażacy ewakuowali z domu jedną osobę. Poszkodowana była przygnieciona elementami konstrukcyjnymi budynku. Po opatrzeniu przez medyków trafiła do szpitala. Obecnie nie wiemy jednak jakich obrażeń doznała.

Dokładna przyczyna wybuchu nie jest jeszcze znana. - Trwa dokładne przeszukiwanie obiektu pod kątem innych osób - mówi st. asp. Piotr Gabrowski, rzecznik krośnieńskiej straży pożarnej.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się cztery osobówki i ciężarówka. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.