Nocny pożar osobówki w Ciborzu. Pojazd spłonął doszczętnie...

12 październik 2020
(2 głosów)
Nocny pożar osobówki w Ciborzu. Pojazd spłonął doszczętnie... KPPSP Świebodzin

Strażacy ze Świebodzina gasili pożar samochodu osobowego w Ciborzu. Pojazd niestety spłonął doszczętnie.

W poniedziałek, 12 października, chwile po godzinie 3 w nocy, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Świebodzinie wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu osobowego w Ciborzu. Do zdarzenia został zadysponowany jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Świebodzinie.

Z chwilą dojazdu zastępu straży pożarnej, pojazd w całości był objęty pożarem. Płonący pojazd nie stanowił zagrożenia dla innych samochodów czy też budynków. Działania straży pożarnej polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu przy pomocy piany ciężkiej przez strażaków zabezpieczonych w aparatu ochrony układu oddechowego. Pożar ugaszono, a pozostałości pojazdu przeszukano.

Źródło: KPPSP Świebodzin

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.