Wypadek na autostradzie A2 koło Chociszewa. Osobówka uderzyła w ciężarówkę

12 październik 2020
Autor: 
Wypadek na autostradzie A2 koło Chociszewa Fot. OSP Trzciel

Wypadek na lubuskim odcinku autostrady A2. Na wysokości Chociszewa samochód osobowy uderzył w ciężarówkę. Ruch w kierunku Świecka odbywa się jednym pasem.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałek, 12 października, po godzinie 15:30. Na wysokości Miejsca Obsługi Podróżnych w pobliżu Chociszewa zderzyły się dwa pojazdy. To osobowe BMW i ciężarówka.

Do akcji wysłano sześć zastępów straży pożarnej z powiatu świebodzińskiego i międzyrzeckiego oraz patrole policji. Przyjechał też zespół pogotowia. Na szczęście obaj kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia dla kierowców

Ruch w kierunku Świecka odbywa się jednym pasem. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 17:00. - Przyczyna zdarzenia nie jest jeszcze znana - mówi st. asp. Justyna Łętowska, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Przeczytaj też: Gorzów: Doprowadził do kolizji i uciekł. Był pijany - wydmuchał ponad 3,5 promila alkoholu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.