Koronawirus w SP 8 w Zielonej Górze. "Rozpoczynamy nauczanie hybrydowe"

14 październik 2020
(2 głosów)
Autor: 
Koronawirus w SP 8 w Zielonej Górze Fot. Google Street View

W zielonogórskiej Szkole Podstawowej nr 8 na Jędrzychowie wykryto zachorowanie na COVID-19. Część klas będzie uczyć się zdalnie, natomiast pozostali normalnie przyjdą do szkoły.

O wystąpieniu zakażenia koronawirusem na terenie szkoły poinformowała dyrektor Elżbieta Iwaniec. Teraz zgodnie z decyzją sanepidu od 15 do 23 października lekcje będą odbywać się w sposób hybrydowy.

Wszystkie klasy 4-8 przechodzą na nauczanie zdalne. Pozostałe klasy, czyli 1-3 mają lekcje stacjonarne. Zajęcia dydaktyczne odbywają się zgodnie z planem klasy oraz planem zastępstw. Ponadto dla klas 1-3 działa także świetlica szkolna.

- Kochani Uczniowie! Życzę Wam zdrowia i hartu ducha, czas zdalnego nauczania szybko się skończy i wrócimy do szkoły w dobrej kondycji i z nowymi siłami! Wykorzystajmy ten czas na ćwiczenia w nauce zdalnej - napisała w komunikacie Elżbieta Iwaniec, dyrektor SP nr 8 w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.