Tragedia pod Zieloną Górą. W rowie odnaleziono zwłoki mężczyzny!

15 październik 2020
(3 głosów)
Tragedia pod Zieloną Górą. W rowie odnaleziono zwłoki mężczyzny! Redakcja/Archiwum

Ciało mężczyzny zostało znalezione w rowie melioracyjnym w pobliżu miejscowości Świdnica pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby.

W czwartek, 15 października, około godziny 10, służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie, że w Zalewie Świdnickim ujawniono dryfujące ciało. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Okazało się, że ciało mężczyzny zlokalizowane było w pobliskim rowie melioracyjnym.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzi policja, wkrótce zjawi się tam też prokurator.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.