Trudna sytuacja na SOR w Zielonej Górze. Trzy osoby zakażone koronawirusem i 20 na kwarantannie!

15 październik 2020
(1 głos)
Trudna sytuacja na SOR w Zielonej Górze. Trzy osoby zakażone koronawirusem i 20 na kwarantannie! Fot. (facebook) SOR Zgora

Koronawirus wśród personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Zielonej Górze. Zakażone są 3 osoby a 20 trafiło na kwarantannę.

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze mimo problemów z zakażeniami koronawirusem obecnie funkcjonuje i przyjmuje pacjentów. - U trzech osób został wykryty koronawirus. W związku z tym od pracy odsunięto 20 osób, które miały kontakt z zakażonymi. Są to osoby z personelu pielęgniarsko-ratowniczego, nie są to lekarze. - mówi Robert Kowalik z Biura Zarządu Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego.

Do pracy w SOR nie został skierowany personel z innych szpitali. Przesunięte zostały grafiki. - Uspokajamy. Za kilka dni ta sytuacja powinna się unormować. Póki co oddział funkcjonuje normalnie. - dodaje Robert Kowalik. 


Czytaj także - Tragedia pod Zieloną Górą. W rowie odnaleziono zwłoki mężczyzny!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.