Tragiczny pożar samochodu w Nowym Miasteczku. W środku odnaleziono zwęglone ciało!

15 październik 2020
(9 głosów)
Tragiczny pożar samochodu w Nowym Miasteczku. W środku odnaleziono zwęglone ciało!

Tragiczny pożar samochodu osobowego w Nowym Miasteczku. W środku natrafiono na zwęglone zwłoki. 

W czwartek, 15 października, około godziny 14, służby ratownicze z powiatu nowosolskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu osobowego w okolicach stawów w Nowym Miasteczku. Na miejsce zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Z chwilą dojazdu zastępów straży pożarnej, ogień obejmował już cały pojazd. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. 

- Po podaniu pierwszych prądów wody ratownicy zauważyli, że w środku samochodu znajduje się ciało człowieka. - mówi st. kpt. Tomasz Duber, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Nowej Soli. 

Działania strażaków z chwilą ugaszenia pożaru zostały zakończone, swoje czynności prowadzi obecnie policja pod nadzorem prokuratora. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.